موسسه آموزش عالی مدت
25 فوریه , 2016

پایان کارگاه تشخیص و درمان پارافیلیا با تدریس آقای دکتر محمدعلی بشارت در موسسه آموزش عالی مدت برگزار شد.پایان کارگاه تشخیص و درمان پارافیلیا: کارگاه تشخیص و درمان انحرافات جنسی در تاریخ 27 الی 29 بهمن ماه، به مدت سه روز طی 24 ساعت آموزشی با حضور جمعی از متخصصان و دانشجویان رشته روانشناسی و مشاوره به پایان رسید.

هدف اصلی پایان کارگاه تشخیص و درمان پارافیلیا، آشنایی کارآموزان با مشکلات ویژه افراد پارافیلیک و راه کارهای درمانی این اختلال ها است. اختلال های پارافیلیایی شامل آزارگری جنسی، آزار طلبی جنسی، بچه بازی، عورت نمایی، نظربازی، مبدل پوشی و … از مشکلات و اختلال های جنسی مورد بحث این کارگاه خواهند بود.در این کارگاه، اصول و مفاهیم سکس درمانی ویژه اختلال های پارافیلیایی ضمن پرزنت جلسات آموزشی- درمانی مراجعان، همزمان با به کار گیری فنون درمانی و مشاهده و تحلیل فرایند درمان، آموزش داده می شوند.

متخصصان شرکت کننده در این دوره آموزشی، همچون دوره های قبلی برگزار شده، پس از پایان دوره رضایت خود را از مطالب کاربردی ارائه شده اعلام کرده و درخواست برگزاری سایر کارگاه های آموزشی با مدرس مربوطه را داشتند.

در ذیل تصویر مربوط به برگزاری این کارگاه آموزشی بارگذاری شده است. علاقه مندان می توانند آنها را مشاهده کنند. در برخی از عکس ها شرکت کنندگان در حال انجام تمرین های عملی مرتبط با محتوای آموزشی کارگاه می باشند.

 

 

جهت دریافت کلیه اطلاعات مرتبط با کارگاه ها, ایمیل خود را به همراه عبارت MOD به شماره 100042920 پیامک کنید.
نمونه پیامک ارسالی: nasiri@yahoo.com-MOD

[foogallery id=”3631″]

telegram-chanel
اين مطلب را به اشتراك بگذاريد
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *