ثبت نام در کارگاه آموزشی چگونه است؟

متقاضیان محترم براي ثبت نام آنلاين در  کارگاه ها و دوره هاي آموزشي، ابتدا از طريق منوي ثبت نام وارد صفحه ثبت نام شده و پس از كليك روي گزينه ثبت نام کارگاه های تخصصی ویژه روانشناسان در پورتال ثبت نام كرده و مدارک مورد نياز را ضمیمه نمايند تا پس از بررسي و تأييد مدارك ارسالي، ايميل و پيامكي حاوي نام كاربري و رمز عبور سايت براي آنان ارسال شود.

در مرحله ي بعد مجددا از طريق منوي ثبت نام وارد صفحه ثبت نام شده و پس از وارد كردن نام كاربري و كلمه عبور و كليك گزينه ورود وارد پورتال ثبت نام آنلاين شده و در کارگاه  یا دوره آموزشي مورد نظر ثبت نام به عمل آورند.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام چگونه است؟

متقاضیان محترم پس از ثبت نام اولیه در سایت، و دريافت نام كاربري و رمز عبور از طريق ايميل و پيامك، مي توانند وارد  پورتال موسسه شده و ضمن ثبت نام در كارگاه و يا دوره آموزشي مورد نظر، اقدام به پرداخت اینترنتی هزينه مربوطه نمایند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دوره چیست؟

الف-تصوير کارت ملی

ب-تصوير مدرک تحصیلی مرتبط با زمینه تدریس دوره مورد نظر (کارت دانشجویی، کارت سازمان نظام و مدرک تحصیلی هم پذیرفته می شود)

ج- تصویر عکس پرسنلی (این تصویر مستقیما روی گواهینامه درج خواهد شد. قسمت های اضافی دور عکس باید بریده شده و تنها عکس را به صورت عمودی قرار دهید)

د- تصویر صفحه اصلی شناسنامه

 آیا گواهینامه صادر خواهد شد؟

گواهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری: مدرک مورد تأیید  و قابل ترجمه رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  اعطا خواهد شد.