ثبت نام در کارگاه آموزشی چگونه است؟

متقاضیان محترم برای ثبت نام آنلاین در  کارگاه ها و دوره های آموزشی، ابتدا از طریق منوی ثبت نام وارد صفحه ثبت نام شده و پس از کلیک روی گزینه ثبت نام کارگاه های تخصصی ویژه روانشناسان در پورتال ثبت نام کرده و مدارک مورد نیاز را ضمیمه نمایند تا پس از بررسی و تأیید مدارک ارسالی، ایمیل و پیامکی حاوی نام کاربری و رمز عبور سایت برای آنان ارسال شود.

در مرحله ی بعد مجددا از طریق منوی ثبت نام وارد صفحه ثبت نام شده و پس از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور و کلیک گزینه ورود وارد پورتال ثبت نام آنلاین شده و در کارگاه  یا دوره آموزشی مورد نظر ثبت نام به عمل آورند.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام چگونه است؟

متقاضیان محترم پس از ثبت نام اولیه در سایت، و دریافت نام کاربری و رمز عبور از طریق ایمیل و پیامک، می توانند وارد  پورتال موسسه شده و ضمن ثبت نام در کارگاه و یا دوره آموزشی مورد نظر، اقدام به پرداخت اینترنتی هزینه مربوطه نمایند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دوره چیست؟

الف-تصویر کارت ملی

ب-تصویر مدرک تحصیلی مرتبط با زمینه تدریس دوره مورد نظر (کارت دانشجویی، کارت سازمان نظام و مدرک تحصیلی هم پذیرفته می شود)

ج- تصویر عکس پرسنلی (این تصویر مستقیما روی گواهینامه درج خواهد شد. قسمت های اضافی دور عکس باید بریده شده و تنها عکس را به صورت عمودی قرار دهید)

د- تصویر صفحه اصلی شناسنامه

 آیا گواهینامه صادر خواهد شد؟

گواهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری: مدرک مورد تأیید  و قابل ترجمه رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  اعطا خواهد شد.