16 آگوست , 2015

در تاریخ 22 و 23 مرداد ماه کارگاه زوج درمانی براساس ارتقا روابط همسران(حل تعارض و تعامل با خانواده همسر) توسط سرکار خانم دکتر منصوره السادات صادقی – عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی – با حضور تعدادی از روانشناسان, مشاوران و همکاران حوزه روانشناسی در موسسه آموزش عالی مدت برگزار شد.

زوج های زیادی در پی درمان می باشند. بسیاری از زوجین مهارتهای اساسی ارتباطی را نمی دانند و همین مساله منجر به تعارض بین زوجین شده است. یکی از ۵ علت اصلی طلاق در همه کشورها نیز فقدان مهارتهای ارتباطی است. غنی سازی روابط زوجین براساس این مهارتها پیشرفت اساسی و خوبی برای حل تعارضات می باشد: مهارت حل تعارض و چگونگی تعامل با خانواده همسر از جمله مهارت هایی هستند که در آموزش های این دوره قرار داشتند.

هدف اصلي اين کارگاه،

افزایش دوستی و تعهد در رابطه

افزایش صمیمیت

غنی ساختن مهارتهای ارتباطی زوجین

درک زوج از اهمیت رابطه با خانواده همسر و علت اهمیت رابطه با خانواده همسر در روابط زناشویی زوجین ایرانی

آشنایی زوج با مدل خانواده هاي ايراني

می باشد.

 

در این کارگاه در روز اول به آشنایی با موضوعهای اختلاف زوجین , آشنایی با اصول مذاکره,  قواعد مذاکره , روشهای حل تعارض و به کاربستن تکنیک ها پرداخته شد و در روز دوم تعریف همدلی و آشنایی با اصول همدلی در روابط زوجین. تکنیک همدلی و آموزش به زوجین, موضوع های مختلف در ارتباط با خانواده همسر. مدل ارتباطی زوجین در ایران. یاددهی تکنیک های ارتباطی برای افزایش صمیمت زوجین, یاددهی تکنیک برای مرزبندی صحیح با خانواده خود و همسر در راستای ارتقا روابط همسران ارائه شد و در قسمت های مختلف کارگاه ایفای نقش و کار عملی در حیطه مسائل انجام شد.

 

جهت آگاهی از اطلاعات کلیه کارگاه ها می توانید لینک سیلابس دوره های در حال ثبت نام را کلیک کنید.

در ذیل آلبوم مربوط به کارگاه مذکور بارگذاری شده است، علاقمندان می توانند آن را مشاهده کنند. در برخی از عکس ها شرکت کنندگان در حال انجام تمرین مربوط به کارگاه می باشند.

[foogallery id=”2889″]

جهت دریافت کلیه اطلاعات مرتبط با کارگاه ها، ایمیل خود را به همراه عبارت MOD به شماره 100042920 پیامک کنید.

نمونه پیامک ارسالی: nasiri@yahoo.com – MOD

telegram-chanel
اين مطلب را به اشتراك بگذاريد
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *