موسسه آموزش عالی مدت

در روان درمانی، روان شناسان به افراد  در همه محدوده سنی کمک می کنند تا زندگی شادتر، سالم تر و سازنده تری داشته باشند. روانشناسان روش های پژوهش محوری را به کار می گیرند تا به افراد کمک کنند که عادات موثرتری را در خود رشد دهند. از میان دیگر رویکردها، روش های مختلفی برای روان درمانی وجود دارد، از جمله شناختی رفتاری، بین فردی و روان پویشی که به افراد کمک می کنند تا بر روی مشکلات خود کار کنند. روان درمانی یک درمان مشترکی بر اساس ارتباط بین یک فرد و یک روانشناس است. یک روانشناس محیطی حمایتی را فراهم می کند که اجازه می دهد تا شما آشکارا و راحت با کسی که بی طرف، خنثی و بدون پیش داوری است صحبت کنید. درمان، بیشتر بر افراد تمرکز دارد، اگر چه روان درمانانی نیز وجود دارند که با زوج ها، خانواده ها و گروه ها کار می کنند. یک روانشناس، پزشک و یا متخصص بهداشت را بسته به مشکل خود بیابید.

                                                                                       

آشنایی با روان درمانی

آشنایی با روان درمانی و نحوه ای که آنان کار  می کنند

یاد بگیرید چگونه یک روانشناس را انتخاب کنید، فرایند درمان چگونه عمل می کند، درمان چه مدت زمانی طول می کشد، چه چیزی باید در روان درمانی اتفاق بیفتد و چه چیزی نباید در روان درمانی اتفاق بیفتد.

برای سلامت ذهن و بدن… با یک روانشناس صحبت کنید

هنگامی که شما می خواهید کمک های حرفه ای بگیرید، شما می خواهید صحبت کنید با کسی که شما به آن اعتماد می کنید و با آن احساس راحتی می کنید. یک دوست خوب می تواند گوش فرا دهد اما یک روانشناس مهارت هایی دارد و در زمانی که در مشکلات خود غرق هستید به صورت حرفه ای به شما آموزش می دهد  تا هیجان های خود را مدیریت کنید.

اختلالات اضطرابی و درمان موثر آن

روانشناسان می توانند به افراد مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه و سایر مشکلات اضطرابی کمک کنند تا بهبود یابند.

درک افسردگی و درمان موثر آن

افسردگی می تواند یک مشکل خسته کننده و طاقت فرسایی باشد. این راهنمای پرسش و پاسخ توضیح می دهد که افسردگی چیست و چگونه می توان آن را به طور موثر درمان کرد.

روش های مختلف روان درمانی

روانشناسان به طور کلی یک یا چند نظریه روان درمانی را طراحی می کنند تا از طریق فرایند درک مراجعین و مشکلاتشان و رشد راه کارهای عملی  آنها را راهنمایی کنند.

                                                                                       

چه کمکی می توانید دریافت کنید:

آثار روان درمانی

در این قسمت مجموعه ای از مقالات، برگه های راهنما و لینک های مربوط به پژوهش برای درک بهتر روان درمانی، چگونگی کار  آن و نحوه ای کهمی توانید شروع کنید، آمده است.

اطلاعاتی درباره حمایت بیمه از خدمات روانشناسی: منابع قانون برابری بهداشت روان

لینک های اضافی و جزئیات قانون برابری بهداشت روانی را مورد توجه قرار می دهد.